UWAGA!

Jest to archiwalna wersja serwisu, umożliwiająca podgląd dotychczasowych zamówień. Prosimy nie dokonywać żadnych transakcji w tym serwisie.

Zachęcamy do korzystania z naszego nowego serwisu bestpost.pl


Oferta dla sklepów internetowych i sprzedawców allegro

Dla Klientów  BestPOST.pl  przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet korzyści w postaci darmowych narzedzi wspomagających sprzedaz internetową.

Wyjatek stanowi jedynie oferta tlumaczeń liwo.pl

Cały czas jednak pracujemy nad rozszerzeniem oferty darmowych narzedzi dla e-handlu.

Jeżeli jesteś zainteresowany wspolpracą z BestPOST.pl w tym zakresie, skontaktuj sie z nami!

Poniżej przedstawiamy ogólna charakterystykę narzędzi już dostępnych za darmo w przypadku korzystania z usług BestPOST.pl. Są to jeden z najlepszych generatorów aukcji Allegro- Auction Creator 2011 oraz sklep internetowy OSCommerce. Oczywiście domena i serwer dla sklepu www rówinież są gratis!

Auction Creator 2011 jest jednym z najbardziej optymalnych programow slużacych do samodzielnego wystawiania aukcji Allegro. Jest bardzo prosty w obsłudze, a jego czytelny interfejs nie sprawi klopotów nawet niedoświadczonym sprzedawcom. Wiecej informacji o Auction Creator 2011 znajdziesz na stronie producenta.

Wysylasz wiecej paczek? Planujesz rozwój swojego e-biznesu? BestPOST.pl to idealny partner dla Ciebie! Nie tylko dostaniesz najbardziej atrakcyjna oferte na przesylki, ale przy generowaniu minimum 300 przesyłek miesięcznie otrzymasz od BestPOST.pl swój własny sklep internetowy!

Co ciekawe żadne z naszych narzędzi wspomagających e-handel, czyli Auction Creator 20011 ani Sklep OSCommerce nie jest dodatkowo platne w żaden sposób- nie ma zadnych ukrytych abonamentów, opłat i innych zobowiązan. Wystarczy korzystac z usług BestPOST.pl !

Specjalnie dla zalogowanych Klientow przygotowujemy atrakcyjny rabat na tlumaczenia, przysięgłe i zwykłe, realizowane u lidera w branży tłumaczen, firmie liwo.pl 

 Standardem marki BestPOST.pl jest pełna integracja z serwisu aukcyjnego Allegro za pomocą darmowego klucza API, który uzyskasz od serwisu allegro.pl klikając w formularz zgłoszeniowy WebApi .

Po wygenerowaniu klucza WebApi wystarczy zalogować sie w serwisie BestPOST.pl i w zakładce ,,allegro" pojawią sie wszystkie tranzakcje z danego dnia. Warunkiem pojawienia się tranzakcji jest wypełnienie przez Kupującego Formularza Opcji Dostawy.

Oszczędzaj z BestPOST.pl na kosztach pakowania i przesylki !

Dla naszych Klientów zapewniamy bezpłatnie;

- koperty

- foliopaki

- koszulki samoprzylepne na list przewozowy

- papier do drukarki

- etykiety ,,ostrożnie szkło" i ,,góra paczki"

- Dla Klientów którzy generuja znaczne ilości przesyłek zapewniamy drukarkę do etykietolistów.


kurier Zamów kuriera

WYCEŃ PRZESYŁKĘ

Podaj wymiary i wagę:

x x  

SPRAWDŹ PRZESYŁKĘ

Szybki kontakt

biuro@bestpost.pl

+48 533 838 313
+48 533 838 343

pon. - pt. 09:00 - 17:00
 
  
Dla Klientów i Partnerów BestPOST.pl

RABAT  20%

na usługi oferowane przez