UWAGA!

Jest to archiwalna wersja serwisu, umożliwiająca podgląd dotychczasowych zamówień. Prosimy nie dokonywać żadnych transakcji w tym serwisie.

Zachęcamy do korzystania z naszego nowego serwisu bestpost.pl


Program partnerski

Gorąco zapraszamy do Programu Partnerskiego BestPOST.pl !

- Prowadzisz działalność gospodarczą związaną z produkcją lub usługami?

- Chcesz promować swój produkt w szerokim gronie odbiorców?

- Oferowany przez Ciebie Produkt może pomóc w rozwoju e-handlu?

Przyłącz się do Programu Partnerskiego BestPOST.pl !

Celem Programu Partnerskiego BestPOST.pl jest wspieranie i rozwój e-handlu w jak największym zakresie. Poprzez wymianę doświadczeń jak i szerokiemu dostępowi do produktów i usług związanych z e-biznesem pragniemy zapewnić Klientom jak najszerszy wachlarz narzędzi które pomogą im rozwinąć swój własny biznes w Internecie.

Jeżeli chcesz podzielić się swoim doświadczeniem lub oferujesz produkt który może pomóc klientom BestPOST.pl w rozwoju e-biznesu, zaprezentuj go  za darmo w BestPOST.pl.

Przykład

Prowadzisz hurtownię art. papierniczych. Zapisujesz się do Programu Partnerskiego BestPOST.pl . Oferujesz rabat na swoje produkty dla wszystkich użytkowników BestPost.pl, a my promujemy twój produkt!

Wg zasady ,,coś za coś” dostajesz od BestPost.pl bardzo atrakcyjna ofertę na przesyłki kurierskie, kampanie promocyjną twojego produktu w mailingu do Użytkownikow a także korzystasz ze wszystkich przywilejów jakie BestPost.pl uzyskał  do tej pory dla swoich Klientów. Ponadto zamieszczamy Twój banner na stronie głównej BestPOST.pl. Oczywiście banner BestPOST.pl zamieszczasz na swojej stronie www.

Wszyscy skorzystają na promocji Twojej firmy!

Uczestnictwo w Programie Partnerskim BestPOST.pl jest całkowicie bezpłatne i dobrowolne. Przyłączyć się do Programu jak i zrezygnować z udziału można w dowolnej chwili. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wymiana bannerów na stronach www , o ile takową stronę posiadasz. Jeżeli nie posiadasz, możemy zrobić ja dla Ciebie gratis!

Zobacz co juz oferujemy w Programie Partnerskim BestPOST.pl


kurier Zamów kuriera

WYCEŃ PRZESYŁKĘ

Podaj wymiary i wagę:

x x  

SPRAWDŹ PRZESYŁKĘ

Szybki kontakt

biuro@bestpost.pl

+48 533 838 313
+48 533 838 343

pon. - pt. 09:00 - 17:00
 
  
Dla Klientów i Partnerów BestPOST.pl

RABAT  20%

na usługi oferowane przez